Obchodní podmínky

Úvodní ustanovení

Všeobecné obchodní podmínky upravují vztahy mezi prodávajícím (Miroslav Hollas) a kupujícím (právnická osoba, fyzická osoba – podnikatel, fyzická osoba) při prodeji zboží prostřednictvím internetového obchodu www.manomarket.cz.

Kupující je povinen se s těmito obchodními podmínkami seznámit před odesláním objednávky. Odesláním objednávky potvrzuje kupující souhlas s těmito obchodními podmínkami.

Objednávání

Objednat zboží je možné jako registrovaný i neregistrovaný zákazník. Podmínkou platnosti elektronické objednávky je vyplnění veškerých formulářem předepsaných údajů a náležitostí. Vyplněním registračního formuláře či závazné objednávky v rámci internetového obchodu kupující dává prodávajícímu souhlas k shromažďování a archivování osobních údajů o kupujícím a o jeho nákupech.

Registrovaný zákazník má tu výhodu, že při opakovaném nákupu nemusí vyplňovat fakturační a dodací údaje a stačí se pouze přihlásit. Navíc pouze registrovaní zákazníci mohou mít nastaveny v internetovém obchodě individuální slevy. Ty se při každém přihlášení registrovanému zákazníkovi zobrazí jako „Vaše cena“.

Objednávky jsou v eshopu evidovány až do úplného vykrytí.

Dodací podmínky

Objednané zboží je odesláno na fakturační adresu (není-li uvedena adresa dodání) uvedenou na objednávce. Zboží, které není skladem je dodáváno dle individuální dohody se zákazníkem.

Vyhrazujeme si právo prodloužit dodací lhůtu ve zvláštních případech vzniklých vyšší mocí nebo v případech, kdy nebylo z objektivních příčin možné uskutečnit dodávku v předpokládaném čase.

Zboží je distribuováno prostřednictvím České pošty jako "Balík do ruky".. V případě rozměrných zásilek dle domluvy. Dodání je do 24 hodin až 5 dní od podání balíku.

Při převzetí zboží je kupující povinen bez zbytečného prodlení provést kontrolu množství, druhu a zjevných vad. Zjistí-li nesrovnalosti, musí tuto skutečnost neprodleně nahlásit prodávajícímu a dále se řídit dle jeho pokynů. Na pozdější reklamace nebude brán zřetel.

V případě chybně objednaného zboží ze strany kupujícího, lze toto zboží vyměnit za jiné – pokud tuto skutečnost nahlásí prodávajícímu do 48hodin od dodání. Zboží musí být nepoužité, nepoškozené a v originálním balení. V tomto případě jdou veškeré náklady na vrácení původního zboží k tíži kupujícího.

Zboží je možné vyzvednout po předchozí domluvě osobně na adrese Veltrubská 1131, Kolín (Po-Pá 8-16:00).

Byla-li objednávka provedena prostřednictvím internetového obchodu, má kupující právo na základě Zákona 367/2000 Sb. §53 odst. 6 odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí předmětu plnění. Pokud se tak stane, musí nepoškozené, bez známek užívání nebo opotřebení a v původním obalu poslat v uvedené lhůtě zpět. Po obdržení zboží vystaví prodávající dobropis, který bude následně proplacen převodním příkazem (nebo jiným domluveným způsobem).

Nezasílejte zboží zpět na dobírku, nebude převzato!

Platební podmínky

Kupní cena je stanovena ceníkem platným ke dni objednání. V případě výrazné změny cenových podmínek si vyhrazujeme právo objednávku po dohodě se zákazníkem stornovat. Není-li dohodnuto jinak, je k ceně připočítáno dopravné dle níže uvedených podmínek.

Objednávka do 3.000,- Kč vč. DPH a platbě bankovním převodem – expediční náklady 99,- Kč
Objednávka do 3.000,- Kč vč. DPH a platbě dobírkou – expediční náklady 135,- Kč
Objednávka nad 3.000,- Kč vč. DPH – expediční náklady ZDARMA

Způsoby platby

Zálohou – po přijetí objednávky je vystavena zálohová faktura a po jejím proplacení je zboží expedováno.

Dobírkou – platba hotově přepravci při převzetí zboží.

Na fakturu se splatností – pouze na základě předchozí domluvy, nebo individuálně nastavených obchodních podmínek.

V případě zvolení platby zálohovou fakturou, proveďte platbu až na základě doručené zálohové faktury na Vaši e- mailovou adresu uvedenou při dokončení objednávky.

Zásilky na Slovensko

Doručování zboží na Slovensko je možné pouze při platbě předem na účet nebo na dobírku. Dopravné je řešeno individuálně.

Záruční podmínky

Na veškeré zboží je poskytnuta záruka v rozsahu ustanovení obecně platných právních předpisů. Počátek záruky stanovuje datum prodeje na daňovém dokladu. Záruka se nevztahuje na závady způsobené neoprávněným zásahem nebo neodbornou montáží, používáním zboží k jiným účelům než určeným, nevhodným skladováním, živelnými pohromami nebo vyšší mocí.

Jako záruční list slouží vystavená faktura.

Reklamační řád

K reklamaci je nutné ve všech případech předložit kopii faktury, nebo alespoň číslo faktury na dodané zboží, jehož vady jsou reklamovány. Reklamační postup se řídí platnou legislativou ČR.

Závěrečná ustanovení

Objednáním zboží vyjadřuje souhlas s těmito obchodními podmínkami.

Veškeré osobní údaje budou uchovávány a chráněny proti zneužití v souladu s ustanoveními zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Používáním internetového obchodu www.manomarket.cz souhlasíte s používáním informací o Vás a Vašich nákupech pro interní potřeby společnosti.

V situacích, které neupravují tyto obchodní podmínky se vztah kupujícího a prodávajícího řídí platnými právními úpravami, především Obchodním a Občanským zákoníkem.

Tyto obchodní podmínky jsou platné od 1. 5. 2012

 

X

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).