Dodavatelé

WIKA Alexander Wiegand SE & Co. KG
Alexander-Wiegand-Straße 30
63911 Klingenberg/Main

www.wika.de

WIKA je globálním lídrem na trhu s technologií měření tlaku, teploty a měření hladiny. Bezkonkurenční šířka a hloubka výběru nabízí velký výběr řešení pro měření. Program WIKA je rozdělen do několika produktových řad a je tak vhodný pro nejširší spektrum aplikací. 

Výrobky této firmy tvoří hlavní nabídku mnou dodaváného zboží.

Manomer SK

PREMATLAK, a.s.
Častkovce 350 
91627  Častkovce

www.prematlak.sk

Největší slovenský výrobce mechanických přístrojů pro měření tlaku s působností ve střední a východní Evropě. Prematlak vyvíjí a vyrábí široký sortiment tlakoměrů od standardních až po etalonové a také mechanické či elektronické teploměry.

tecsis

tecsis GmbH
Carl-Legien-Straße 40-44 
63073  Offenbach am Main

www.tecsis.com

Tecsis představuje inovativní řešení kvality v měřící a senzorické technologii s více než 90ti letou tradicí. Portfolio obsahuje přibližně 6000 výrobků od low-cost až po high-end. Výrobky jsou určeny pro všechna odvětví průmyslu v oblasti měření tlaku, teploty, síly a spínání.

Export do ČR v současné době plně nahradila mateřská firma WIKA, nyní pouze  doprodej skladových zásob.

APATOR METRA

APATOR METRA s.r.o.  Havlíčkova 919/24     787 01 Šumperk 

www.metra-su.cz

APATOR METRA je jedním z největších výrobců měřící a regulační techniky v ČR. Tradice společnosti sahá až do roku 1947, kdy byla založena jako odštěpný závod národního podniku Metra Blansko.

Od tohoto výrobce dodávám bimetalové teploměry vhodné pro průmyslové použití i pro domácnost.

Armaturka Vranová Lhota, a.s.                Vranová Lhota 1         571 01 Moravská Třebová

www.avl.cz

Tradiční český výrobce průmyslových armatur. Příznivá cenová relace, spolehlivost a požadovaná jakost výrobků je hlavním krédem firmy založené již v roce 1966. Nosným programem AVL v oblasti průmyslových armatur jsou tlakoměrové kohouty, tlakoměrové ventily, kondenzační smyčky, přípojky.

     
     

 

 

 

 

 

 

 

X

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).