Novinka WIKA - Hastelloy tlakoměr pro vysoce agresivní média

Hastelloy tlakoměr pro vysoce agresivní média typ PG28

Pro měření tlaku v procesech s vysoce agresivními médii má společnost WIKA ve svém portfoliu nový tlakoměr s Bourdonovou trubicí, model PG28. Smáčené části jsou vyrobeny z Hastelloy C276 a jsou dokonce odolné vůči plynnému chloru, kyselině fluorovodíkové a kyselině sírové.

Uživatelé tak mají k dispozici přístroj odolný proti korozi s velmi dobrým poměrem cena / výkon i tam, kde se vyžaduje také malý instalační prostor. Model PG28 je k dispozici v rozsahu stupnic od 0… 0,6 baru do 0… 700 barů. Pouzdro (jmenovité velikosti 100 a 160) je volitelně k dispozici s glycerinovou náplní a v bezpečnostní verzi „S3“. Další varianty přístrojů jsou vhodné pro aplikace ATEX či pro kyselé plyny dle NACE.

Model PG28 rozšiřuje stávající řadu membránových tlakoměrů Hastelloy o trubicové tlakoměry. WIKA tak nabízí správné řešení pro každou možnou aplikaci v oblasti mechanického měření tlaku.

 

Datový list výrobce zde: DS_PM0232_EN

X

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).