Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).
X
možnosti plateb
počítadlo přístupů
online: 1
dnes: 12
týden: 207
celkem: 156563
Hollas Miroslav - MANOMARKET - idatabaze.czMěřicí, regulační technika - idatabaze.cz

Dodavatelé

tecsis

tecsis GmbH
Carl-Legien-Straße 40-44 
63073  Offenbach am Main

www.tecsis.com

Tecsis představuje inovativní řešení kvality v měřící a senzorické technologii s více než 90ti letou tradicí. Portfolio obsahuje přibližně 6000 výrobků od low-cost až po high-end. Výrobky jsou určeny pro všechna odvětví průmyslu v oblasti měření tlaku, teploty, síly a spínání.
Manomarket je certifikovaným obchodním partnerem firmy Tecsis

Manomer SK

MANOMER SK, a.s.
Častkovce 350 
91627  Častkovce

www.manomer.sk

Tradiční slovenský výrobce přístrojů pro měření tlaku. Firma využívá více než padesátiletou tradici a zkušenosti s výrobou měřící techniky spojené se značkou Chirana-Prema. Velkou devizou tohoto výrobce je pružnost dodávek při dodržení vysokého standardu kvality výrobků.

Manomer SK

PREMATLAK, a.s.
Častkovce 350 
91627  Častkovce

www.prematlak.sk

Největší slovenský výrobce mechanických přístrojů pro měření tlaku s působností ve střední a východní Evropě. Prematlak vyvíjí a vyrábí široký sortiment tlakoměrů od standardních až po etalonové a také mechanické či elektronické teploměry.

WIKA Alexander Wiegand SE & Co. KG
Alexander-Wiegand-Straße 30
63911 Klingenberg/Main

www.wika.de

WIKA je globálním lídrem na trhu s technologií měření tlaku, teploty a měření hladiny. Bezkonkurenční šířka a hloubka výběru nabízí velký výběr řešení pro měření. Program WIKA je rozdělen do několika produktových řad a je tak vhodný pro nejširší spektrum aplikací. 

Zboží tohoto výrobce dodávám na základě poptávky.

APATOR METRA

APATOR METRA s.r.o.  Havlíčkova 919/24     787 01 Šumperk 

www.metra-su.cz

APATOR METRA je jedním z největších výrobců měřící a regulační techniky v ČR. Tradice společnosti sahá až do roku 1947, kdy byla založena jako odštěpný závod národního podniku Metra Blansko.

Od tohoto výrobce dodávám bimetalové teploměry vhodné pro průmyslové použití i pro domácnost.

Armaturka Vranová Lhota, a.s.                Vranová Lhota 1         571 01 Moravská Třebová

www.avl.cz

Tradiční český výrobce průmyslových armatur. Příznivá cenová relace, spolehlivost a požadovaná jakost výrobků je hlavním krédem firmy založené již v roce 1966. Nosným programem AVL v oblasti průmyslových armatur jsou tlakoměrové kohouty, tlakoměrové ventily, kondenzační smyčky, přípojky.